А чи знаєте Ви, що...

Розділ "ФОТО" містить більше 400 фотографій ремонту різних деталей і постійно оновлюється.

Created jtemplate.ru joomla modules

приклади робіт

Ремонт дна човна.


Детальніше...

Правила користування

Правила використання сайта multiplaz.com.ua

Справжні правила обов'язкові до ознайомлення користувачами сайту.
Незнання правил не звільняє від необхідності їх дотримання. Адміністрація, зі свого боку зобов'язується забезпечити доступ до цих Правил з будь-якої сторінки сайту.
Компанія, її партнери та інші особи, що згадуються на даному сайті, ні за яких умов не несуть відповідальності за які б то не було збитки (у тому числі: втрачений прибуток, збиток від втрати даних або перерв у роботі, неточної інформації про продукцію), які виникли в результаті використання даного сайту, будь-якого сайту, посилання на який містить цей сайт, матеріалів або інформації, що міститься на кожному або на всіх перерахованих сайтах. якщо використання матеріалів або інформації, розміщеної на даному сайті, призвело до необхідності відшкодування збитків третім особам, несення інших витрат, ви берете на себе відповідальність по відшкодуванню всіх виникаючих у зв'язку з цим витрат і збитків.

Ми можемо в будь-який час змінити ці Правила.
Ви можете ознайомитися з діючою версією цих Правил, перейшовши за посиланням «Правила користування» в нижній частині будь-якої сторінки Сайту.

Авторське право


Розміщені на даному сайті фото і текстові матеріали зареєстровані і знаходяться під захистом
"закону України про авторське право і суміжні права", а також міжнародних прав і договорів, будь-яке несанкціоноване використання будь-якого з матеріалів даного сайту може бути порушенням українського і міжнародного законодавств.

Ми вважаємо, що доступ до інформації повинен бути вільним.

Тому б
удь-який відвідувач справжнього інтернет сайту multiplaz.com.ua вправі переглядати, копіювати, роздруковувати і розповсюджувати будь-який документ, опублікований на сторінках даного інтернет сайту, в разі, якщо:

 
інформація буде використовуватися тільки в некомерційних цілях;
 

не буде порушень авторських прав третіх осіб;
 

При копіюванні матеріалів сайти пряме посилання на multiplaz.com.ua обов'язкове.
Забороняється включення в RSS-розсилки повідомлення дублюючі вміст сайту.
Забороняється копіювати фотографії без прямого посилання на multiplaz.com.ua