А чи знаєте Ви, що...

Наші апарати працюють на таких підприємствах як, "Харківський підшипниковий завод", "Марганецький ГЗК", "Мотор Січ", "Миколаївський Бронетанковий Завод", "Завод ЗБК ім. Світлани Ковальської", "Суднобудівний завод Залив" ..., комунальних підприємствах , тисячах приватних підприємств.

Created jtemplate.ru joomla modules

приклади робіт

Наплавлення півосі Cadillac.

Детальніше...

Верстати ЧПК Україна

З метою оптимізації застосування "Мультіплаз 15000" за заявками клієнтів була створена, машина плазмового різання металу з числовим програмним керуванням (ЧПК).

У завдання нового інженерного рішення входило створення європейського аналога при ціні в 5-8 разів нижче. Завдання було успішно вирішене за рахунок створення абсолютно нової конструкції столу із застосуванням сучасних матеріалів.

При застосуванні ЧПК відпадає необхідність придбання і транспортування газу, відпадає необхідність постійного обслуговування в силу прийнятих технічних рішень. ЧПК дозволяє при необхідності здійснювати "різання в воду", що дозволяє уникнути витрат на дорогу вентиляцію. ЧПК забезпечується тривалим терміном гарантійного обслуговування.

 

Верстати ЧПК УкраїнаОсновні переваги:

Несуча частина верстата виконана з товстостінного екструдованого алюмінієвого профілю;


Не вимагає змащування рухомих частин протягом усього терміну експлуатації;

Наявність лазерного маркеру для візуального позиціювання плазмотрона;

Автоматичне регулювання зазору по кривизні листа;

Плавний вихід на робочий режим по струму, що забезпечує довговічність роботи витратних частин і є ознакою професійного обладнання.


Здатність пробивання металу до 20мм включно;


Комплектуючі зі складу в Києві;


Гарантія та сервіс в Україні.


Завдяки тому, що основні частини верстата виконані з алюмінію це дозволяє різати "в воду" при цьому верстат не піддається корозійного впливу і має ряд відмінностей:


- При різанні важкі абразивні частини із зони термічного впливу поглинаються водою, дим і дрібні частини локальною витяжною системою розташованої над плазмотроном. Це практично дозволяє різати без диму і захищає обладнання розташоване в одному приміщенні з верстатом.

Розробка є власністю ТОВ "Мультіплаз-Україна», у зв'язку з цим є можливість підібрати робоче поле верстата і технічні характеристики під вимоги замовника.

Наше обладнання працює, в т.ч. і у нас, тому Ви завжди можете побачити його в роботі за адресою м. Київ, вул. Фрунзе, 160, корп. Ю.