А чи знаєте Ви, що...

Мультіплаз 3500 єдиний у світі серед всіх апаратів термічної обробки металів має коефіцієнт корисної дії (ККД) більше 90%

Created jtemplate.ru joomla modules

приклади робіт

Ступиця тролейбуса.
Наплавлення посадкового місця під проточку.

Детальніше...

Верстати ЧПК Україна

З метою оптимізації застосування "Мультіплаз 15000" за заявками клієнтів була створена, машина плазмового різання металу з числовим програмним керуванням (ЧПК).

У завдання нового інженерного рішення входило створення європейського аналога при ціні в 5-8 разів нижче. Завдання було успішно вирішене за рахунок створення абсолютно нової конструкції столу із застосуванням сучасних матеріалів.

При застосуванні ЧПК відпадає необхідність придбання і транспортування газу, відпадає необхідність постійного обслуговування в силу прийнятих технічних рішень. ЧПК дозволяє при необхідності здійснювати "різання в воду", що дозволяє уникнути витрат на дорогу вентиляцію. ЧПК забезпечується тривалим терміном гарантійного обслуговування.

 

Верстати ЧПК УкраїнаОсновні переваги:

Несуча частина верстата виконана з товстостінного екструдованого алюмінієвого профілю;


Не вимагає змащування рухомих частин протягом усього терміну експлуатації;

Наявність лазерного маркеру для візуального позиціювання плазмотрона;

Автоматичне регулювання зазору по кривизні листа;

Плавний вихід на робочий режим по струму, що забезпечує довговічність роботи витратних частин і є ознакою професійного обладнання.


Здатність пробивання металу до 20мм включно;


Комплектуючі зі складу в Києві;


Гарантія та сервіс в Україні.


Завдяки тому, що основні частини верстата виконані з алюмінію це дозволяє різати "в воду" при цьому верстат не піддається корозійного впливу і має ряд відмінностей:


- При різанні важкі абразивні частини із зони термічного впливу поглинаються водою, дим і дрібні частини локальною витяжною системою розташованої над плазмотроном. Це практично дозволяє різати без диму і захищає обладнання розташоване в одному приміщенні з верстатом.

Розробка є власністю ТОВ "Мультіплаз-Україна», у зв'язку з цим є можливість підібрати робоче поле верстата і технічні характеристики під вимоги замовника.

Наше обладнання працює, в т.ч. і у нас, тому Ви завжди можете побачити його в роботі за адресою м. Київ, вул. Фрунзе, 160, корп. Ю.